Wzór zaproszenia na zjazd absolwentów
7 grudnia 2012 minęło 55 lat istnienia Szkoły w Zabrodziu, z tej okazji Komitet Organizacyjny zaprasza absolwentów i nauczycieli do uczestnictwa w okolicznościowym zjeździe, który odbędzie się na terenie szkoły w dniu 13 kwietnia 2013 roku.Zapraszamy do udziału w uroczystym zjeździe absolwentów wszystkich roczników naszej szkoły, który będzie miał miejsce 7 czerwca 2019 roku o godz. 9.00.Z okazji jubileuszu zapraszamy też na Bal Absolwentów, który odbędzie się w sali przyjęć Brylantowa we Wręczycy Wielkiej 7 czerwca o godz.19.00, koszt 150 zł od każdego uczestnika.. Szukaj.. ABSOLWENTÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ.. Trudno jest pokazać .DIY how to kill crabgrass.. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rodzice, Uczniowie oraz Pracownicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Świebodzinie mają zaszczyt zaprosić absolwentów oraz emerytowanych nauczycieli na obchody 70. rocznicy powstania szkoły, połączone ze Zjazdem Absolwentów.. Pojawia się ono często na testach.. Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów Szkoły Podstawowej w Olszewce, którzy ukończyli naukę do 2000 roku, na zjazd z okazji 90-tej rocznicy powstania szkoły.. Szukaj.. ZAPROSZENIE Mamy zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić uczniów Gimnazjum nr 8 w Jastrzębiu Zdroju na wieczór poetycki poświęcony poezji Jana Kochanowskiego.. Na prośbę Stowarzyszenia publikujemy niżej treść Zaproszenia.ZAPROSZENIE NA ZJAZD ABSOLWENTÓW I.Bolesława Chrobrego w Niemodlinie wspólnie z Komitetem Organizacyjnym Obchodów Jubileuszu 70-lecia Szkoły zaprasza wszystkich byłych i obecnych nauczycieli, uczniów, absolwentów i przyjaciół szkoły do udziału w uroczystych obchodach jubileuszu w dniach 10-11 czerwca 2016r.W imieniu JM Rektora UMCS, prof. Stanisława Michałowskiego pragniemy zaprosić byłych i obecnych pracowników naszej Alma Mater na Piknik Pracowników i Absolwentów UMCS, który odbędzie się 14 września 2019 r. w Ogrodzie Botanicznym UMCS.36-latka dostaje zaproszenie na zjazd klasowy..

Zaproszenie na zjazd absolwentów.

8 00 - 11 00 - Rejestracja uczestników, odbiór pakietu Absolwenta.wszystkich absolwentów Zespołu Szkół Hutniczych (THM) i ZS nr 3 w Ostrowcu.. Elżbiety w Szczecinku.. Dodatkowo miałam bardzo mało czasu na ich wykonanie.. Niestety zdjęcia są jakie są, bo pogoda nas wtedy nie rozpieszczała.. Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy, W nadchodzącym roku nasza Szkoła obchodzić będzie piękny jubileusz - 95-lecie istnienia.TARCZE SZKOLNE MOSIĘŻNE I STALOWE - najlepszy absolwent, przyjaciel szkoły, zjazd absolwentów Zdjęcia produktu zostały opublikowane jedynie jako przykład prezentujący możliwości technologiczne, jakość wykonania, precyzję oraz mogą sugerować miejsce rozmieszczania logotypu lub dedykacji.ZAPROSZENIE.. Zjazd absolwentów MSP-6"na Zjazd Absolwentów z okazji Jubileuszu 70 - lecia Szkół, który odbędzie się w dniu 16 września 2017 roku.. 15.00 - Uroczysta akademia otwierająca Zjazd - boisko szkolneZamiast czekać na zaproszenia,może młodsi absolwenci ZSnr3 postarają się włączyć w organizację II Zjazdu albo sami podejmą się taki lub podobny zjazd zorganizować.Wtedy ja,absolwent THM będę wdzięczny za zaproszenie.To będzie spotkanie po pół wieku!. Zdjęcia robiłam między jedną a drugą ulewą..

organizowany jest zjazd absolwentów uczelni.

oraz KOMITET ORGANIZACYJNY.. Spotkanie w auli szkoły o godz. 10.00, a o godz. 18.00 w "Kolejarzu" odbędzie się bal.. ZAPRASZAMY.. Pełny tekst w załączniku.. 13 kwietnia 2013.. Organizując ten Zjazd odniosłem wrażenie, że my absolwenci przyjeżdżając raz na 5 lat do naszej szkoły, komuś przeszkadzamy, lub zakłócamy spokój.O szczegółach dotyczących wydarzenia opowiadali Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Krzysztof Grabowski, Wicestarosta Kaliski Jan Adam Kłysz i Dyrektor ZS nr 1 w Liskowie Piotr Pasik.. W tym roku mija 50-lecie działalności szkoły w Karolewie (gm.. Dziś 63 Wczoraj 80 W tym tygodniu 811 W tym miesiącu 4055 W sumie 188257.. Wtedy odbędzie się ZJAZD ABSOLWENTÓW wszystkich roczników z okresu 1944-2008), na który serdecznie.Wybierz coś dla siebie.Zjazd odbędzie się w dniu 14 czerwca 2014 r.(w godz. 10.00-13.00) na Wydziale Prawa i Administracji UMCS, zaś Piknik UMCS w godz. 14.00-02.00 na terenie Targów Lublin S.A. Zjazd Absolwentów naszego Wydziału jest doskonałą okazją do spotkania z przyjaciółmi, znajomymi z okresu studiów oraz kadrą akademicką.Zaproszenie na wieczór poetycki poświęcony Janu Kochanowskiemu.. Zaplanowany na 16 czerwca br. zjazd absolwentów odbędzie się w budynku Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie.Zaproszenie zaliczamy do krótkich form wypowiedzi..

Wydawanie pamiątek zjazdowych.

Opłata za udział w Zjeździe od jednej osoby ustalona jest na kwotę - 120 zł (sto dwadzieścia).. Planowane są uroczyste obchody.. Spotkanie klasowe powinno być przyjemnością, jednak wiele osób nie chce się na nim pojawić.. SMAKOWITA IMPREZA Hajda na ogórki!. 11:00 zetarg ego w kowej dziela Miasta szenie czone letynu aktualności Ogórki można przyrządzić na 1000 sposobów smacznie i zdrowo WILCZA.. Kołocz śląski, grill, a przede.. Program Uroczystości: Część oficjalna - 60 zł.. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych.. Dobrcz), która została przeniesiona z Bydgoszczy i 10 stycznia 1969 r. wznowiła pracę w nowej siedzibie.Zapraszamy wszystkich absolwentów a także tych z Państwa, którzy z jakiś przyczyn z nami nie kończyli, a czują się związani z naszym rocznikiem.. Zjazd odbędzie się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 22 czerwca 2013 roku.Zaproszenie na Zjazd Absolwentów.. Stowarzyszenie Absolwentów informuje, że w tym roku Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu obchodzi 60-lecie swojej działalności.. Opuszczamy linijkę, i od akapitu rozpoczynamy nasze zaproszenie.. Oto poradnik jak je napisać krok po kroku: Najpierw musimy umieścić tytuł "Zaproszenie" na środku linijki.. Download "ZAPROSZENIE.. Załączniki: zaproszenie na zjazd absolwentów.doc [ ]Zaproszenie na zjazd absolwentów w związku z Jubileuszem 80 -lecia Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Lublińcu.ZJAZD ABSOLWENTÓW - Zaproszenie..

50 lat po maturze, 9 września odbędzie się zjazd absolwentów rocznika 1963 - 1967 z I Liceum Ogólnokształcącego im.

Uroczystość odbędzie się 3 października 2015 roku.Zjazdy w Grabowcu mogą być tańsze ale to zależy od miejscowych absolwentów, tworzących grabowiecką elitę intelektualną.. Jego pisanie jest banalnie proste.. Zaproszenia powstały na wzór już wcześniej zrobionych wzorów zaproszeń ślubnych, których jeszcze nie miałam kiedy pokazać :).Zaproszenie na zjazd absolwentów 25 maja 2019 r. Autor admin Opublikowano 17/01/2019 17/01/2019.. Pewne emocje nie chcą ulec zatarciu nawet po 20 latach.. OBCHODÓW 90-LECIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ.. W dniu 15.10.2011r.. Spotkanie zaplanowano na 20 czerwca 2009 r.Z nadzieją na wspólne przeżycie niezapomnianych chwil.PROGRAM V ZJAZDU ABSOLWENTÓW ZSZ Wolsztyn 22 czerwca 2013. na sali gimnastycznej naszej szkoły o.Stowarzyszenie Przyjaciół Zespół Szkół Ponadgimnzajalnych w Nietążkowie zaprasza na II Zjazd Absolwentów Zespołu Szkół Rolniczych i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie z okazji 40- lecia Pierwszej Matury.. na III Zjazd Absolwentów, który odbędzie się w dniach 29-30 września 2017 roku.. do udziału w pierwszym, jubileuszowym zjeździe, który odbędzie się w dniach 22-23 października 2011 roku .Jest to Jubileusz 65-lecia wszystkich szkół, które wchodziły w skład Zespołu Szkół.. Główne obchody tego Jubileuszu planowane są na 23 maja 2009 roku.. Hipolita Cegielskiego w Ziębicach, ul. Wojska Polskiego 3.. 14.00 - 15.00 Przyjmowanie gości w wejściach głównych szkoły od strony ul. Kusocińskiego.. Uroczystość odbędzie się dnia 16.12.2008r..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt